footerbar

[ Wstecz ]

Kalendarz Świąt Nietypowych #1

Niedziela, 08. Stycznia 2012, 13:00

[image]

Witamy Was wszystkich serdecznie!

Dziś na blogu Rapakivi rusza nowy cykl, w którym będziemy świętować wraz z Wami... trochę nietypowe okazje ;-) Z pewnością wiele z Was przygotowuje ręcznie wykonane prezenty i bibeloty, którymi lubi obdarowywać najbliższych z różnych okazji. My chcemy Wam pokazać, że takich okazji może być o wiele więcej niż mogłoby się Wam wydawać :-) Warto więc celebrować nie tylko tradycyjne święta, jak np. nadchodzący Dzień Babci czy Dzień Dziadka albo urodziny czy imieniny. Warto także sprawić sobie i innym trochę przyjemności również z okazji dość nietypowego święta. Dziś właśnie jest taki nietypowy dzień, który warto zaznaczyć sobie w kalendarzu. Dzień, który powinien być bliski każdej scraperce ;-)

A jest to:

[image]

Z tej okazji dziewczyny z naszego DT przygotowały fantastyczne prace. Popatrzcie sami:

Asica.p w ramach sprzątania biurka postanowiła wykorzystać papierowe resztki, które zostały po zrobieniu tego cudnego LO. Ze ścinków kolekcji Hectic Eclectic powstały dwie piękne kartki:

[image]

[image]

Ivy ze skrzętnie chomikowanych rolek po różnego rodzaju taśmach zrobiła pojemnik na biurko ozdobiony papierami Hectic Eclectic

[image]

[image]

Karmeleiro również z papierów Hectic Eclectic przygotowała cudną karteczkę z zabawnym napisem :-)

[image]

Katrina podeszła do tematu nieco przekornie :-) Stworzyła piękne LO - kolaż ze ścinek z kolekcji Winter Elegance i A Time4Joy.

[image]

Monia przygotowała przecudny pojemnik na biurkowe bibeloty. Ozdobiła go papierami z kolekcji Winter Elegance.

[image]

[image]

Noomiy z papierów Hectic Eclectic i Winter Elegance przygotowała cudne LO przedstawiające jej wysprzątany scrapkącik :-)

[image]

A Wam jak podobają się nasze prace? Jeśli ktoś z Was będzie miał ochotę uczcić z nami to nietypowe święto i podzielić się z nami swoimi "biurkowymi" pracami, zapraszamy do pozostawienia komentarzy pod tym postem :-)

Miłego Dnia Sprzątania Biurka :-)

Komentarze:

Drycha, Niedziela, 08. Stycznia 2012, 13:51

Ivy - świetny pojemnik!! :D

 

Ivy, Niedziela, 08. Stycznia 2012, 14:07

dziękuję :-*

 

Angie, Niedziela, 08. Stycznia 2012, 19:48

Dziewczyny, świetne prace!
a mnie przekornie przypomniał się cytat Alberta Einsteina:
"Jeżeli zabałaganione biurko jest znakiem zabałaganionego umysłu, znakiem czego jest puste biurko? "

Pozdrawiam :)

 

bothnia, Wtorek, 28. Lutgo 2012, 03:25

NOVEMBER 19TH!!!The Tower Group's MONTHLY SOBRIETY DANCE!! 7pm till ??Food and DJ Entertainment!! It's going to be a great night and we look forward to seeing you there!! God Bless!

nj car insurance free car insurance quotes