sklep scrapbooking - scrapakivi.com - sklep z artykułami do scrapbookingu.

U nas znajdziesz najpiękniejsze papiery do scrapbookingu.

Najlepszy sklep z materiałami do scrapbookingu, oraz najtańsze elementy do scrapbookingu.

Regulamin sklepu internetowego Scrapakivi
1. Sklep internetowy Scrapakivi prowadzi firma


Rapakivi s.c.
Strzelno, ul. Mała 4
84-103 Łebcz
NIP 587-169-40-72
REGON 2212429472. Sprzedaż prowadzona jest za pomocą sieci internetowej całodobowo, przez cały rok. Dokonując zakupów w sklepie, Klient zawiera umowę sprzedaży z firmą Rapakivi s.c.


3. Wszystkie ceny produktów dostępnych w sklepie podane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Podane ceny nie zawierają kosztów przesyłki.


4. Aby sfinalizować zakupy w sklepie Klient zobowiązany jest podać swoje imię i nazwisko, dane adresowe oraz adres e-mail lub numer telefonu w celu możliwości kontaktu z Klientem w trakcie realizacji zamówienia.


5. Wszystkie dane osobowe podane przez Klienta są poufne i w żadnej formie nie będą ujawniane innym osobom ani innym podmiotom zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klienci zarejestrowani w sklepie mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.


6. Klienci dokonujący zakupów w sklepie zobowiązani są do dokonania płatności przelewem bankowym na rachunek Rapakivi s.c.


7. Zamówienie zostaje przyjęte do realizacji w momencie zaksięgowania wpłaty od Klienta. W przypadku wyboru płatnoœści przy odbiorze, zamówienie zostaje przyjęte do realizacji od razu po dokonaniu zakupów w sklepie. Czas realizacji zamówienia wynosi maksymalnie do 3 dni roboczych.


8. Zamówienie dokonane przez Klienta może być anulowane, gdy:


 • Klient nie dokonał wpłaty wymaganej kwoty na konto Rapakivi s.c. w ciągu 7 dni od złożenia zamówienia;
 • Brak możliwości skontaktowania się z Klientem (telefonicznie lub mailowo).


  9. Sklep pobiera opłaty za dostawę produktów:


  Wartość zakupówOdbiór osobisty*Przesyłka łączonaPrzesyłka pocztowa priorytetowaPrzesyłka priorytetowa za pobraniem (Poczta Polska - usługa Kurier24)Przesyłka kurierska (DPD)Przesyłka kurierska za pobraniem (DPD)
  50 - 149,99zł0zł0zł10zł15zł16zł20zł
  150 - 299,99zł0zł10zł
  300zł i więcejbrak

  * odbiór w siedzibie firmy albo na stoisku firmowym w trakcie zlotów, targów lub warsztatów. W przypadku odbioru osobistego w siedzibie firmy prosimy o wcześniejsze umówienie mailowo (iwona@scrapakivi.com) lub telefonicznie (tel. 663 803 471).
  ** wysyłka w jednej przesyłce razem z wcześniej złożonym zamówieniem. Korzystając z opcji przesyłki łączonej należy w uwagach do zamówienia wpisać numer wcześniejszego zamówienia, dla którego ma nastąpić wspólna wysyłka. Za tę usługę sklep nie pobiera żadnych dodatkowych opłat.


  Podane wyżej ceny dotyczą zamówień realizowanych na terenie Polski. Koszt przesyłki wysyłanej za granicę ustalany jest każdorazowo, w zależności od kraju przeznaczenia. Kalkulacja kosztów wysyłana jest na adres mailowy podany przez Klienta. Koszt przesyłki pokrywa nabywca.

  Forein shipment: shiping cost will be calculate after placing the order in our shop. Information about cost of order will be send to customet via e-mail.


  10. Koszty przesyłki ponoszone przez Klienta umieszczane są jako osobna pozycja na fakturze VAT.


  11. Zgodnie z ustawą z 2 marca 2000 roku "o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny", Klient ma możliwość zrezygnowania z towaru zakupionego w sklepie w terminie nie przekraczającym 10 dni od daty otrzymania produktów. Klient nie musi podawać przyczyn rezygnacji z zamówienia. Zakupiony towar może być zwrócony pod warunkiem, że nie jest uszkodzony, nie nosi śladów eksploatacji oraz zostaje zwrócony do sklepu w oryginalnym opakowaniu. Zwrócony towar należy przesłać na adres firmy wraz z dowodem zakupu. Koszt przesyłki zwracanego towaru ponosi kupujący. Pieniądze za zakupy zostaną zwrócone na wskazany przez Klienta numer konta w ciągu 7 dni roboczych.


  12. W przypadku stwierdzenia wad produktu, Klient ma prawo zgłoszenia reklamacji. Reklamacje rozpatrywane są przez sklep w terminie 7 dni roboczych. Informacje o przebiegu reklamacji i jej końcowym efekcie, Klient otrzymuje drogą mailową na podany przez siebie adres. Przez wysłaniem reklamowanego towaru, Klient powinien skontaktować się z właścicielem w sklepu, w celu uzgodnienia szczegółów reklamacji. Towar przesłany do reklamacji, powinien być dostarczony na adres siedziby właściciela sklepu wraz z dowodem zakupu. Koszty przesyłki reklamowanego towaru pokrywa kupujący. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy. W przypadku, gdy wymiana okaże się niemożliwa, np. ze względu na brak towaru w sklepie, Klientowi zostaną zwrócone koszty zakupu bądą sklep zaproponuje wymianę na inne, dostępne w sprzedaży produkty. Różnice w wyglądzie towaru wynikające z indywidualnych ustawień komputera lub monitora Klienta, nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego towaru. Zdjęcia i opisy produktów mają charakter informacyjny i nie mogą być podstawą reklamacji.


  13. Zdjęcia produktów dostępnych w sklepie są własnością firmy Rapakivi s.c.


  14. Klient jest zobowiązany do zapoznania się z treścią niniejszego regulaminu i każdorazowo związany jest jego postanowieniami w chwili dokonywania zamówienia.


  15. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie zastosowanie mają przepisy kodeksu cywilnego.